BRAUCIET AR MIERĪGU PRĀTU

Ar vienu slēdža pieskārienu sāciet vairāk nekā 50 km garu braucienu bez emisijām elektriskajā režīmā. Lai izbaudītu neierobežota braukšanas attāluma iespējas, ieslēdziet hibrīda režīmu un brauciet, kur vien vēlaties. Braukšanas attālums vairs neradīs raizes.  Uzlādējiet akumulatoru tuvākajā pieturvietā, lai palielinātu elektriskajā režīmā nobraucamo attālumu. Braucot ar IONIQ Plug-in, jūsu prāts būs mierīgs.

Dizaina viengabalainība

IONIQ Plug-in aerodinamiskās virsbūves iespaidīgie augstas veiktspējas komponenti ir izstrādāti tā, lai darbotos vienoti un bez aizķeršanās.  IONIQ Plug-in dizaina vienotību apliecina spoilera, pazemināto logu, kombinēto lukturu, kontrastējošo bufera uzliku un raksturīgo zilas krāsas akcentu harmoniskais apvienojums.

 

 

Forma un funkcija

Režģa aktīvie gaisa vārsti pakāpeniski automātiski atveras un aizveras, veicinot aerodinamiku. Arī inteliģentā kruīza kontroles (SCC) radara sensors atrodas aiz hroma režģa. Hibrīda modelim ir raksturīga zila akcenta josla.

 

Spēcīgs un veikls

Satriecošais siluets samazina vēja pretestību un rada dinamisku iespaidu, savukārt IONIQ Plug-in inovatīvais viegla alumīnija un augstas izturības tērauda lietojums nodrošina stabilu un efektīvu braukšanu.

Integrēts aizmugurējais spoileris

IONIQ Plug-in integrētais aizmugurējais spoileris mazina turbulenci un gaisa pretestību, kā arī pastiprina saķeri ar ceļu, nodrošinot stabilāku braukšanu.

ECO braukšanas palīgsistēma (ECO-DAS)

Lai nodrošinātu optimālu degvielas patēriņa efektivitāti, ECO-DAS palīgsistēma analizē ceļu un izvēlēto maršrutu. Pirms braukšanas ievadiet savu galamērķi navigācijas sistēmā, lai ECO-DAS varētu jūs brīdināt par paredzamo nepieciešamību samazināt braukšanas ātrumu, mazinot bremzēšanu un degvielas patēriņu.   Ideālos apstākļos ar pilnībā uzlādētu akumulatoru IONIQ elektriskajā režīmā var nobraukt līdz pat 63 km.*  Apvienojot elektrisko un hibrīda braukšanas režīmu, iespējams nobraukt pat vairāk nekā 1100 km.**

* Pamatojoties uz Eiropas braukšanas ciklu ** Faktiski nobraucamais attālums ir atkarīgs no braukšanas stila, ātruma, apkārtējās vides temperatūras, topogrāfijas, apkures, ventilācijas, gaisa kondicionēšanas un cita aprīkojuma izmantošanas, kas nodrošina komfortu un ērtības salonā.

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.