PROGNOZĒJAMA ENERĢIJAS PĀRVALDĪBA

Precīzi savienotās elektriskās piedziņas detaļas tika radītas, lai nodrošinātu izcilas brauciena īpašības un praktisku ikdienā nobraucamo attālumu.

  

Elektriskā piedziņa

IONIQ Electric apvieno vieglā, kompaktā un atkārtoti uzlādējamā litija-jonu polimēra akumulatora augsto jaudas blīvumu ar lielas jaudas elektromotoru un ārkārtīgi efektīvu reduktoru.

Elektromotors

Jaudīgais elektromotors rada 120 ZS un maksimālo griezes momentu 295 Nm.

  

  

Akumulatora apsilde

Integrētā apsildes sistēma uzsilda augsta sprieguma akumulatoru, lai maksimāli uzlabotu lādēšanas veiktspēju un palielinātu nobraucamo attālumu aukstos laika apstākļos.

Litija jonu polimēra akumulators

Jaudīgā akumulatora palielinātais jaudas blīvums nodrošina lielāku veiktspēju un garāku nobraucamo attālumu. Vēl labākai vadāmībai akumulators ir novietots zemu šasijā.

  

Mierīgs prāts standarta aprīkojumā

Augstas veiktspējas litija-jonu polimēra akumulatoram ir 8 gadu vai 200 000 km nobraukuma (kas iestājas pirmais) garantija. IONIQ Electric ir spēkā arī Hyundai 5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma piedziņas sistēmai, stūres sistēmai, balstiekārtai un bremžu sistēmai.

Reģeneratīvā bremzēšana

Samazinot ātrumu (t. i. bremzējot vai braucot lejup no kalna), elektromotors darbojas kā ģenerators un pārveido kinētisko enerģiju elektriskajā, ko savukārt var uzglabāt akumulatorā.

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.