IONIQ Electric salona dizains atspoguļo tīrību un vienkāršību. To atdzīvina vara krāsas akcenti.  Automobiļiem Marina Blue eksterjera krāsā akcenti ir baltā krāsā.

Ekoloģiski materiāli

Inovatīvs ekoloģiski draudzīgu salona materiālu izmantojums durvju un griestu apdarē un paklājiņos apliecina IONIQ statusu – tas ir ilgtspējīgi būvēts elektroautomobilis.

 

Ergonomiska D formas stūre

IONIQ Electric D formas stūrei ir sportisks izskats un ergonomisks satvēriens. Tā, iespējams, ir vislabākā stūre, kādu jums gadījies turēt savās rokās.

 

Vienmēr sasniedzami

IONIQ savienojamību nodrošina 8” krāsainais skārienekrāns. Apple CarPlay (preinstalācija), Android Auto (preinstalācija) un LIVE pakalpojumi kopā ar jauno navigācijas platformu uzlabos ikvienu braucienu. IONIQ ir aprīkots ar Premium Infinity Sound System audiosistēmu un bezvadu uzlādes paliktni saderīgajiem viedtālruņiem.

 

 

Viduskonsole

Pārnesumu pārslēgšana ar pirkstu galiem uz priekšu, neitrālajā un atpakaļgaitā, braukšanas režīmu ECO, NORMAL un SPORT slēdzis, kā arī elektriskās stāvbremzes slēdzis ir parocīgi novietoti viduskonsolē.

INSTRUMENTU BLOKS

Lielais, krāsainais digitālais displejs attēlo plašu brauciena informācijas klāstu: ātrumu, enerģijas patēriņu, nobraucamo attālumu un uzlādes līmeni. Tā stils mainās atkarībā no braukšanas režīma – ECO, NORMAL vai SPORT.

VIEDTĀLRUŅA BEZVADU UZLĀDE

Savietojamus viedtālruņus var uzlādēt uz integrētā bezvadu lādētāja paliktņa. Nesavietojamiem viedtālruņiem nepieciešams bezvadu lādētāja adapteris.

ELEKTRISKĀ STĀVBREMZE

Stāvbremzes novietošana viduskonsolē ietaupa vietu, turklāt tā ir ērti izmantojama.

ĀDAS KOMPLEKTS

Pieejams Style modelim.

  • Ādas sēdekļi
  • Priekšējo sēdekļu ventilācija

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.