IONIQ Electric var uzlādēt vairākos veidos, mājās vai ceļā. Tāpēc jūs varat izmantot ikvienu izdevību, lai izbaudītu elektrisku braukšanu. Uzlādes stacijas jūs varat atrast automobiļa navigācijas sistēmā. Visas pasaules publiskās uzlādes stacijas jūs varat aplūkot chargemap.com

 

IONIQ Electric ir aprīkots ar uzlādes kabeli ar vadības bloku, kas vienkāršo uzlādi no standarta mājsaimniecības rozetes. Uzlādes laiks ir aptuveni 12 stundas. Tas ir paredzēts tikai pagaidu/ārkārtas uzlādei.

Ir pieejama speciāla fiksēta vai mobila mājsaimniecību uzlādes ierīce, kas ietver vadības bloku, kam ir no mājsaimniecības elektrotīkla neatkarīgs drošinātājs.

Tā izmanto 3 fāzu maiņstrāvu un nodrošina 100% uzlādi 4 stundās 25 minūtēs. Lai to uzstādītu mājās vai birojā, lūdzu, sazinieties ar tuvāko Hyundai dīleri.

 

IONIQ Electric ir savietojams ar visām publiskajām maiņstrāvas uzlādes stacijām. Uzlādes laiks ir aptuveni 4,5 stundas. Bet visātrāk uzlādēt savu IONIQ Electric Jūs varat no līdzstrāvas avota. Uzlādes laiks ir aptuveni 30 minūtes pie 50 kW un 23 minūtes pie 100 kW.

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.