IEDVESMOJOŠS DIZAINS. EMOCIJU RADĪTS.

Valdzinošais IONIQ Electric izskatās eleganti no jebkura skatu leņķa. Tā plūstošās kontūras un izlīdzsvarotās proporcijas liecina par iedvesmojošu pilnībā elektriskas jaudas un energoefektivitātes kombināciju.

Vēja nogludināts

IONIQ Electric apvieno satriecošu dizainu ar izcilu aerodinamisko veiktspēju. Tīrs dinamiskas pašpārliecinātības iemiesojums.


 

Uzlādes ligzdas

Aizmugurējā kreisajā spārnā zem viena vāciņa ērti novietotas gan standarta uzlādes ligzda, gan ātrās uzlādes ligzda, kas uzlādi līdz 80% veic tikai 23 minūtēs.

Optimizēti diski un riepas

Vispārējo energoefektivitāti uzlabo 16” AERO vieglmetāla diski. Ja automobiļa eksterjera krāsa ir sudraba, melna vai zila, vieglmetāla diski ir sudraba krāsā. Baltas krāsas automobiļiem tie ir baltā krāsā.


 

 

Dizaina viengabalainība

Harmoniskā aizmugures spoilera, zemā loga, aizmugures lukturu, kontrastējošā bufera ielaiduma un  akcentējošā moldinga kombinācija apliecina IONIQ dizaina absolūto viengabalainību.

LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Jaudīgo LED gaisma uzlabo redzamību naktī, bet tās patērē mazāk enerģijas nekā tradicionālās spuldzes.

 

LED DIENAS GAITAS LUKTURI

Dinamiskais lukturu izliekums ieskauj Active Airflow sistēmas gaisa ieplūdes atveres, kas samazina turbulenci ap priekšējiem riteņiem.

 

FORMA UN FUNKCIJA

Dinamiskā dizaina priekšējie lukturi ir integrēti gludajā priekšējā režģa panelī. Akcentējošais moldings atkarībā no eksterjera krāsas ir vara vai sudraba krāsā.

 

AIZMUGURES KOMBINĒTIE LUKTURI

Tikai IONIQ Electric pieejamie spožie LED aizmugures lukturi patērē mazāk enerģijas un izceļ automobiļa dizaina viengabalainību

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.