VĒL PLAŠĀKS DROŠĪBAS APRĪKOJUMS VĒL IZCILĀKAI DROŠĪBAI

Ceļa segums var mainīties, taču jūsu automobilim jābūt stabilam jebkurā situācijā.

Joslas ieturēšanas palīgsistēma (LKAS)

Automobilī uzstādītas kameras kontrolē joslu apzīmējumus un sniedz vizuālus vai skaņas brīdinājumus, ja IONIQ Electric bez pagrieziena signāla ieslēgšanas pietuvojas pārāk tuvu joslas robežai. Turklāt sistēma notur automobili savā braukšanas joslā.

Aklās zonas uzraudzības sistēma (BSD)

Automobiļa aizmugurē uzstādītie sensori uzrauga, vai spoguļa aklajā zonā neatrodas kāds transportlīdzeklis un brīdina vadītāju ar gaismas signālu sānu spogulī un skaņas signālu, ja tiek ieslēgts pagrieziena rādītājs. Sistēma ir apvienota ar brīdinājumu par aizmugurē šķērsojošu transportlīdzekli, kas gādā par drošu izbraukšanu no stāvvietas atpakaļgaitā.

Autonomā avārijas bremzēšanas sistēma (AEB)

Radara un kameras sensori brīdina vadītāju par sadursmes risku un vajadzības gadījumā iedarbina bremzes, lai novērstu sadursmi ar gājējiem vai citiem transportlīdzekļiem vai mazinātu tās sekas.

Adaptīvā inteliģentā kruīza kontrole

Paaugstina drošību un mazina stresu, ieturot noteiktu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim, automātiski samazinot vai palielinot ātrumu līdz noteiktai robežai atkarībā no satiksmes apstākļiem. Satiksmes sastrēgumos ASCC atjauno iepriekš iestatīto attālumu pēc katras apstāšanās reizes, no jauna iedarbinot dzinēju, kad priekšā tiek konstatēta kustība uz priekšu un autovadītāja pēda piespiež akseleratora pedāli.

 

IONIQ Electric ir labs drošības aprīkojums un sistēmas. Tas ir aprīkots ar septiņiem drošības spilveniem: diviem priekšā, diviem sānos, diviem sānu aizkaru drošības spilveniem un vadītāja ceļgalu drošības spilvenu.

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.