Pieteikties testa braucienam

Pieteikties

Servisa pieteikums

Pieteikties

ĪSUMĀ PAR SVARĪGĀKO

100% ELEKTRISKS

Pārsteidzošie dizaina akcenti ir integrēti virsbūves plūstošajās kontūrās un virsmās.

 

SAVIENOTI

Izbaudiet savienojamību, ko nodrošina Apple CarPlay (preinstalācija), Android Auto (preinstalācija) un viedtālruņu bezvadu uzlādes iespējas.

 

AERODINAMISKS DIZAINS

No šejienes nākotne izskatās lieliski. IONIQ nav tikai pievilcīgs vien, pateicoties gaisa pretestības koeficientam tikai 0,24, tas gaisu šķeļ bez jebkādas piepūles.

 

VEIKTSPĒJA​

Viduskonsolē atjautīgi sagrupētie slēdži atvieglo svarīgāko braukšanas funkciju elektronisko pārvaldību.

EURO NCAP

IONIQ Electric atbilst visiem pastāvošajiem Eiropas drošības standartiem. IONIQ Electric ir saņēmis maksimālo 5 zvaigžņu vērtējumu EURO NCAP drošības vērtēšanas sistēmā.

5 GADU GARANTIJA BEZ NOBRAUKUMA IEROBEŽOJUMA

Mierīgs prāts ietilpst standarta aprīkojumā, jo IONIQ Electric tiek piedāvāta tāda pati pilnā garantija kā visiem jaunajiem Hyundai vieglo automašīnu modeļiem, kā arī papildu garantija augstas veiktspējas akumulatoram – 8 gadi vai 200 000 km nobraukums.

 

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.