Interjers

ĪSTENA SNIEGUMA VADĪBAS KABĪNE

i30 N vadības kabīnē vienlīdz liela nozīme piešķirta gan kontrolei, gan komfortam. Ergonomika ir pilnībā vērsta uz vadītāju, sasaistot vadītāju ar automobili katrā pieskārienā. Sporta sēdekļi piedāvā lielisku atbalstu jebkurā situācijā. Augstas kvalitātes salona materiāli un tumšā metāla starplikas akcentē i30 N eleganti sportisko raksturu un tā autosporta saknes.

Stils un atbalsts

Laipni lūgti pilnīgi jauna līmeņa komforta sēdekļos. Aprīkoti ar N logotipu un zilu, kontrastējošu nošuvi, unikāli izstrādātie, augstas veiktspējas N sporta sēdekļi palīdz jums saglabāt kontroli un justies ērti ar elektrisku jostasvietas atbalsta funkciju un pagarināmiem sēdekļu spilveniem. Izvēlieties zamšādas un ādas kombināciju* vai audumu.

* Pieejams aprīkojuma pakotnē “Performance”


 

Stūre

N stūre ar ekskluzīvi zilo nošuvi un N logotipu gādā, lai visas braukšanas veiktspējas funkcijas atrastos jums pa rokai. Izvēlieties savu braukšanas režīmu vai aktivizējiet atbilstības apgriezieniem funkciju lielākai jautrībai, vienkārši nospiežot pogu.


 

Jaudas pārnesumu pārslēdzējs

Lodveida pārnesumu pārslēgam arī ir zila svītra un N emblēma. Apvienojumā ar sešpakāpju manuālo transmisiju tas ir ideāli piemērots vadītājiem entuziastiem, kam patīk vadīt stingru pārslēdzēju un sajūgu.

VIRTUĀLS 8″ SKĀRIENEKRĀNS

Skārienekrāna ideālais novietojums nodrošina ērtu tā izmantošanu: ekrāns šķietami lido virs priekšējā paneļa. Izbaudiet ātro piekļuvi informācijai, izklaidei un navigācijai, iepriekš instalētajiem Apple CarPlay™*, Android Auto™* un tiešsaistes pakalpojumiem.

*Apple CarPlay™ ir Apple Inc. reģistrēta preču zīme. Android Auto™ ir Google Inc. reģistrēta preču zīme.

N MĒRAPARĀTU PANELIS

N mēraparātu panelis ir pielāgots aizrautīgiem autovadītājiem. Aprīkota ar maiņas sadales funkciju, lai nodrošinātu trases braukšanas režīmu, mainīgā LED apgriezienu skaitītāja sarkanā zona mainās atbilstoši braukšanas veiktspējai un atkarībā no motoreļļas temperatūras. Jūs varat uzraudzīt motoreļļas temperatūru, griezes momentu un turbo pastiprinājumu mēraparātu panelī.

AUTOMĀTISKA GAISA KONDICIONĒŠANAS SISTĒMA

Divzonu automātiskā gaisa kondicionēšanas sistēma ļauj gan vadītājam, gan priekšējam pasažierim iestatīt sev tīkamāko temperatūru atsevišķi.

MODERNAS SAVIENOJAMĪBAS FUNKCIJAS

i30 N jums nodrošina tādu netraucētu savienojamību, kādu jūs sagaidāt, un inovatīvas tehnoloģijas, kas padara dzīvi vieglāku. Automobilis ir aprīkots ar centrā novietotu bezvadu uzlādes paliktni ērtai viedtālruņa uzlādēšanai bez vada.

PRIEKŠĒJAIS ELKOŅA BALSTS

Iekārtojieties ērti. Priekšējā elkoņbalstā atrodas arī praktisks glabāšanas nodalījums.

N SLIEKSNIS

Dzimis Namjangā, pilnveidots Nirnburgringā – N logotips apzīmē tīru veiktspēju.

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.