ĒRTUMS

i30 N ir ikdienas sporta automobilis, kas piedāvā plašu ērtu funkciju klāstu, kas padara katru braucienu jautrāku – un pat tad, ja braucat tikai uz darbu.

Navigācijas sistēma

Skārienekrāna ideālais novietojums nodrošina ērtu tā izmantošanu: ekrāns šķietami lido virs priekšējā paneļa. Šādi tiek nodrošināts, ka informācija redzama augstāk un tuvāk jūsu acu līnijai. Izbaudiet ātro piekļuvi informācijai, izklaidei un navigācijai, tiešsaistes pakalpojumiem, iepriekš instalētajiem Apple CarPlay™* un Android Auto™*.

* Apple CarPlay™ ir Apple Inc. reģistrēta preču zīme. Android Auto™ ir Google Inc. reģistrēta preču zīme.

Priekšējie un aizmugures stāvvietas sensori

Sensori automobiļa priekšējā un aizmugurējā buferī spēj reģistrēt jebkuru šķērsli, ko nevarat redzēt, un brīdināt, kad apstāties, lai nepieļautu sadursmi.

5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

Tāpat kā katrs Hyundai i30 N ir izstrādāts atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem. Un mēs šo kvalitāti apliecinām ar 5 gadu neierobežota nobraukuma garantiju, lai jūs varētu izbaudīt to, kas jums dzīvē patīk, neraizējoties par savu automobili. Izbaudiet papildu dvēseles mieru, kādu jums sniedz viena no nozarē labākajām garantijām – kā standartu.

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.