EKSTERJERS

IZSTRĀDĀTS VEIKTSPĒJAI

Galvas noteikti tiks pagrieztas uz jūsu pusi – un ne tikai saldās jaudas skaņas dēļ. Jaunā i30 N agresīvā dizaina elementi un pazeminātais korpuss atspoguļo tā veiktspējas potenciālu.


 

Liels un pašapzinīgs

Agresīvie priekšējie buferi ar lielajām gaisa ieplūdes atverēm un kaskādes veida režģis sniedz skaidru vēstījumu par tā sniegumu ar ekskluzīvajiem 19” riteņiem ar reljefā iestrādāto N logotipu un augstas veiktspējas bremzēm ar sarkanajām N skavām.


 

Eleganti sportisks

Aerodinamiskais aizmugurējais spoileris ar trīsstūrveida bremžu gaismām apvienojumā ar agresīvo aizmugurējo buferi un divkāršo sporta izplūdes trokšņa slāpētāju sniedz spēcīgu vēstījumu par tā veiktspēju.

Jūs to izkrāsojat

i30 N sporta unikālie augstas veiktspējas dizaina elementi apvienojumā ar eleganto, mūžīgo i30 klāsta konstrukciju. Horizontālās LED dienasgaitas gaismas ir novietotas virs svaiga gaisa ieplūdes atverēm automobiļa priekšējā bufera abās pusēs, kas uzlabo bremžu dzesēšanu un aerodinamiku.

i30 N ir aprīkots ar lielākām riteņu arkām ar 18 collu riteņu vai 19 collu riteņu izvēli (aprīkojuma pakotne “Performance”, kas lepojas ar N logotipu. Panorāmas klases jumta lūka* plešas pāri priekšējiem un aizmugurējiem sēdekļiem, nodrošinot svaigu gaisu un lielisku apgaismojumu.

* Pieejams ar aprīkojuma pakotni “Sunroof”.

Spīdīgi melnais aizmugurējais spoileris ar tajā iestrādāto trīsstūrveida bremžu lukturi vēl vairāk pastiprina automobiļa samazināto pacēlumu. LED aizmugurējie kombinētie lukturi ir nevainojamā harmonijā ar skulpturāli veidoto sānu raksturlīniju, izceļot atšķirīgo izskatu aizmugurējā daļā. Augstu novietotie aizmugures atstarotāji un miglas lukturi veicina automobiļa plašuma un stabilitātes iespaidu.

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.