MAN RŪP DETAĻAS

Iekāpiet i30 Fastback, un jūs nekavējoties sajutīsiet, ar kādu rūpību ir izstrādātas detaļas. Mērinstrumentu paneļa un salona virsmu un stiprinājumu vienkāršā elegance rada kvalitātes un plašuma sajūtu.

Pieejamās sēdekļu krāsas un materiāli

„Comfort” modelī pieejami melni vai divu toņu melni un pelēki auduma sēdekļi. „Style” modelī pieejami melni, divu toņu melni un pelēki un „Merlot” auduma un ādas kombinācijas vai ādas sēdekļi.

Salona krāsas
i30 Fastback modelim izstrādātas trīs salona krāsu kombinācijas.

BRAUCIENI AR KOMFORTU

Salona un priekšējā paneļa izsmalcinātais dizains rada kvalitātes, elegances un ietilpības sajūtu.

Savienojamība

Navigācijas sistēma ir aprīkota ar jaunāko tehnoloģiju savienojamības funkcijām, piemēram, Apple CarPlay™* un Android Auto™* preinstalācijām, kas ļaus pieslēgt tālruni un izbaudīt mūziku, tālruņa un lietotņu funkcijas virtuālā 8″ skārienekrānā. „Comfort” modelī kā papildaprīkojums. „Style” modelī kā standarta aprīkojums.

* Apple CarPlay™ ir Apple Inc. reģistrēta preču zīme. Android Auto™ ir Google Inc. reģistrēta preču zīme.

7 pakāpju DCT automātiskā ātrumkārba

I30 Fastback 7 pakāpju DCT automātiskā ātrumkārba apvieno manuālās pārnesumkārbas degvielas taupību un braukšanas prieku ar automātiskās pārnesumkārbas parocīgumu. Pārnesumu pārslēgšana ir īpaši ātra, vienmērīga un patīkama. Iespējams izvēlēties kādu no 3 braukšanas režīmiem — normālo („Normal”), ekonomisko („Eco”) vai sporta („Sport”) režīmu. Vai, ja vēlaties, ir iespējams izvēlēties arī 6 pakāpju manuālas pārnesumkārbas režīmu.

 

STŪRĒ IESTRĀDĀTAS VADĪBAS POGAS

Esiet vadībā un savienoti. Sportiskā stūre ir aprīkota ar ergonomiski izvietotām vadības pogām, kas ļaus palikt savienotiem un izmantot automobiļa sistēmas, turpinot droši braukt.

DUĀLA GAISA KONDICIONĒŠANAS SISTĒMA

Vairāk komforta. Mazāk raižu. Divu zonu automātiskā gaisa kondicionēšanas sistēma sniedz iespēju izvēlēties automobiļa vadītāja un pasažiera vietām atšķirīgus temperatūras iestatījumus.

BĪDĀMS PRIEKŠĒJAIS ELKOŅA BALSTS

Iekārtojieties ērti. Elkoņa balstu iespējams pabīdīt uz priekšu vai aizmuguri, lai varat izvēlēties sev piemērotāko pozīciju. Elkoņa balsts kalpo arī kā praktiska glabāšanas nodalījuma vāks. Pieejams modelī „Style”.

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.