ĒRTĪBU ŠARMS

i30 Fastback, kas ir aprīkots ar iespaidīgu klāstu viedu ērtību, nodrošina arī jaunāko tehnoloģiju savienojamību un vadītāja palīgsistēmas, kuras katru braucienu atbrīvo no liekām raizēm.

Aizmugures šķērsvirziena satiksmes brīdinājums*

Ieslēdzot atpakaļgaitas pārnesumu, brīdinājuma sistēma par šķērsojošu transportlīdzekli aizmugurē palīdz noteikt, vai no sāniem tuvojas cits automobilis, un brīdina vadītāju par to.

* Pieejams tikai ar „Safety” paketi.

Panorāmas jumta lūka*

Ļaujiet ieplūst saules gaismai un sajūtiet vēju matos — jumta lūka salonu padara gaišāku un vēl plašāku.

* Pieejams modelī „Style” ar „Luxury” paketi.

 

BEZVADU VIEDTĀLRUŅA LĀDĒTĀJS

Izmantojot bezvadu viedtālruņa lādēšanas paliktni (Qi standarts), kas atrodas centrālajā konsolē, iespējams lādēt ar Qi standartu saderīgus viedtālruņus, nelietojot traucējošos kabeļus.

ĀTRUMA IEROBEŽOJUMU INFORMĀCIJAS FUNKCIJA

Izmantojot priekšējo kameru un informāciju no navigācijas sistēmas, ātruma ierobežojumu informācijas funkcija identificē ātrumu ierobežojošās ceļazīmes un attēlo ātruma ierobežojumus reālajā laikā. Šī informācija tiek attēlota navigācijas sistēmas displejā un kombinētajā mēraparātu panelī.

* Pieejams tikai ar „Safety” paketi.

AUGSTĀKAIS DROŠĪBAS REITINGS

Ar iegūto augstāko drošības reitingu — 5 Euro NCAP zvaigznes — i30 Fastback plašais moderno aktīvo un pasīvo drošības funkciju klāsts pasargās gan jūs, gan pasažierus, ja notiek negadījums.

5 GADU GARANTIJA BEZ NOBRAUKUMA IEROBEŽOJUMA

i30 Fastback ir izstrādāts atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem. Šo kvalitāti mēs atbalstām, nodrošinot 5 gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma. Izbaudiet papildu mieru, kuru kā standartu sniedz viena no nozarē labākajām garantijām.

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.