MAN RŪP DROŠĪBA

Pateicoties Hyundai SmartSense — mūsu jaunākajām progresīvās vadītāja palīdzības sistēmām —, i30 Fastback ir ieņēmis segmenta līdera pozīciju ar jaunākajām aktīvās drošības tehnoloģijām, kas izstrādātas, lai jūs varētu braukt droši un ar mierīgu prātu.

Frontālas sadursmes brīdinājuma sistēma

Frontālās sadursmes brīdinājuma sistēma, izmantojot automobiļa priekšējo kameru, spēj noteikt frontālas sadursmes iespējamību un brīdina automobiļa vadītāju par briesmām. Izvairīties no sadursmes vai mazināt tās intensitāti palīdz frontālās sadursmes novēršanas palīgsistēma, kas aktivizē ārkārtas bremzēšanu. Frontālās sadursmes brīdinājuma sistēmu ir iespējams papildināt ar priekšējo radaru, kas papildus nodrošina arī gājēju noteikšanas funkciju.*

* Pieejams modelī „Style” ar DCT.

Joslas ieturēšanas palīgsistēma

Pamatā paredzēta, lai brīdinātu vadītājus, kas iesnaužas pie stūres. Ja automobilis novirzās no braukšanas joslas un pirms tam nav ieslēgts pagrieziena rādītājs, sistēma konstatē šādu situāciju un brīdina vadītāju ar skaņas signālu vai aktīvi koriģē stūrēšanas virzienu.

 

Vadītāja modrības brīdinājuma funkcija

Vadītāja modrības brīdinājuma funkcija, pārraugot un analizējot stūres pagriešanas leņķi, stūrēšanas griezes momentu, automobiļa novietojuma izmaiņas satiksmes joslā un braukšanas ilgumu, nosaka vadītāja koncentrēšanās spēju zudumu un aktivizē skaņas un vizuālus brīdinājuma signālus. Sistēmas jutības iestatījumi ir maināmi.

Tālo gaismu palīgsistēma

Vairāk drošības, mazāk stresa. Tālo gaismu palīgsistēma naktī konstatē pretim braucošus transportlīdzekļus, kā arī transportlīdzekļus tajā pašā braukšanas joslā, un nepieciešamības gadījumā automātiski pārslēdzas no tālajām gaismām uz tuvajām gaismām.

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.