Komforts

Salīdzinot ar savu priekšteci, jaunais i20 kļuva garāks, zemāks un platāks. Savu palielināto gabarītu, garās riteņu bāzes (2570 mm) un ergonomiskais i20 salons kļuva par vienu no ietilpīgākajiem savā klasē – tajā varēs ērti izvietoties pieci pieaugušie. 

Viss salons ir izveidots no rūpīgi atlasītiem audumiem un materiāliem, kas  izceļasar perfektu saderību un augstu kvalitāti. Iegūtā vide kombinācijā ar dažādiem komplektācijas līmeņiem padara i20 par unikālu savā klasē. Īpaši izceļams apsildāmais stūres rats, klimata kontroles sistēma, audio sistēma ar MP3 un AUX/USB porti. Raksturīgas īpatnības ir atkarīgas no modeļa.

326 l bagāžas nodalījums — līderis savā klasē — var tikt palielināts līdz 1042 litriem, saliekot sēdekļus. Bagāžnieka grīda pēc vajadzības ir pārvietojama uz augšu un uz leju, salonā ir vairākas vietas mantu glabāšanai, ērti sadalītas pa visu salonu.

 

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.