Dzinēji

Spēka agregātu klāstu pārstāv divi benzīna dzinēji Kappa un viens dīzeļdzinējs U-II. Salīdzinājumā ar iepriekšējiem modeļiem visi dzinēji ir pamatīgi pilnveidoti, lai uzlabotu gaitas īpašības un samazinātu degvielas patēriņu un kaitīgo izmešu daudzumu, nodrošinot visu esošo spēka agregātu atbilstību Euro 6 standarta vides prasībām izmešu tīrības ziņā. 

Četru cilindru benzīna dzinējs Kappa ar 1,2 l tilpumu nodrošina 75 ZS jaudu, kopā ar to nāk piecu ātrumu manuālā pārnesumkārba. Benzīna dzinēju piekritējiem ir arī cita izvēles iespēja – četru cilindru spēka agregāts ar 1,4 l tilpumu, kura jauda ir jau 100 ZS. Šis benzīna dzinējs ir pieejams gan ar sešu ātrumu manuālo, gan ar automātisko pārnesumkārbu.

Benzīna dzinējos Kappa izmantoti jaunākie risinājumi: nepārtraukti mainīgās vārstu laikiestates tehnoloģija, dubulta augšēja sadales vārpsta, stingrs alumīnija dzinēja bloks, alumīnija cilindru bloka galviņa un ķēdes pārvads, kam nav vajadzīga tehniskā apkope.

i20 jaunajai paaudzei Hyundai piedāvā arī dīzeļdzinēju U-II ar 1,1 l tilpumu un 75 ZS jaudu, kas pieejams kopā ar sešu ātrumu manuālo pārnesumkārbu.

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.