Drošība

Jaunais i20 turpina ieviest vairāk drošības savā tirgus segmentā, pasargājot jūs no raizēm: šasiju un virsbūves struktūrā tiek plaši izmantots ultraizturīgs tērauds. Drošai braukšanai jaunais i20 piedāvā brīdinājuma sistēmu par izbraukšanu ārpus braukšanas joslas un riepu spiediena kontroles sistēmu.

Brīdinājuma sistēma par izbraukšanu ārpus kustības joslas (LDWS – Lane Departure Warning System) brīdina vadītāju, ja automobilis, neieslēdzoties pagrieziena rādītājam, sāk izbraukt no savas braukšanas joslas. Vispirms uz mēraparātu paneļa aizdegas attiecīga brīdinoša spuldzīte, bet, ja auto turpina braukt pāri savas joslas atdalīšanas līnijām, atskan arī brīdinošs skaņas signāls.

Bāzes komplektācijā ietilpst arī palīdzības sistēma braukšanas uzsākšanai slīpumā (HAC – Hill Start Assist Control), kas palīdz uzsākt kustību pret kalnu. Tā novērš auto ripošanu atpakaļ, ja slīpuma leņķis ir lielāks par 4,5 grādiem.

Jaunā modeļa bāzes komplektācijā iekļauti seši drošības spilveni: priekšējie un sānu drošības spilveni vadītājam un pasažierim priekšējā sēdeklī un sānu drošības aizkari visā salona garumā. Drošības jostas visās piecās sēdvietās aprīkotas ar spriegojuma ierobežotājiem. 

Aizmugurējā sēdeklī ir ISOFIX stiprinājuma punkti divu bērnu sēdeklīšu uzstādīšanai. Bāzes komplektācijā ietilpst arī kontroles lampas, kas brīdina par nepiesprādzētām drošības jostām visiem pasažieriem, un automātiski slēdzamas durvis.

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.