PADARIET IKVIENU BRAUCIENU PATĪKAMĀKU

Visi pasažieri novērtēs jaunā i20 Active ietilpīgo salonu un aksesuārus, kas katru braucienu padara vēl komfortablāku un ērtāku.

ATPAKAĻGAITAS STĀVVIETAS SENSORI

Aizmugures buferī nemanāmi integrēti sensori brīdina par šķēršļiem, braucot atpakaļgaitā.

 

Dzinēja iedarbināšanas/izslēgšanas poga un inteliģentā atslēga
Kad jūsu kabatā vai somā atrodas inteliģentā atslēga, dzinēju var iedarbināt bez tradicionālās atslēgas.

 

Hromēti ārējie durvju rokturi​
Pievilcīgi hromēti durvju rokturi piešķir izteikti greznu akcentu.

 

STILA ELEMENTI

Gan automašīnas durvju sliekšņus, gan aizmugurējā bufera virsmu derētu pārklāt ar moldingiem vai pašlīmējošām aizsargplēvēm. Tie aizsargās lakas un krāsas pārklājumu, ikdienā sargās to no skrāpējumiem aktīvāk izmantotajās vietās. Sānu spoguļus arī varētu pārklāt ar noņemamām uzlikām, lai pasargātu tos, piemēram, no akmentiņiem, kas atlido no ceļa. Kāju telpas apgaismojuma komplekts salonam radīs mājīgāku gaisotni un piešķirs salona apdarei pabeigtību.​

 

Durvju sliekšņu uzliku komplekts
C8450ADE00AL

 

Sānu spoguļu aizsargi
C8431ADE00ST

 

Kāju telpas apgaismojuma komplekts, zila gaisma
99650ADE00

 

AIZSARGAPRĪKOJUMS

Pasargājiet sava auto salonu no netīrumiem, ūdens, slapja sniega, sāls un putekļiem. Auduma paklāji ar izšūtu modeļa nosaukumu reizē aizsargā salonu un uzlabo tā kopskatu. Pareiza izmēra un piemērotas formas paklājus ir viegli izņemt, lai notīrītu. No netīrumiem, mitruma un skrāpējumiem bagāžas nodalījumu pasargā praktiskais grīdas paklājs ar augstām malām.​

Bagāžas nodalījuma paklājs ar augstām malām.
Modelis ar regulējamu bagāžas nodalījuma grīdu 8122ADE00
Modelis bez regulējamas bagāžas nodalījuma grīdas 8122ADE10

 

Auduma paklāju komplekts, velūrs
C8143ADE00

 

Aizmugurējā bufera aizsargplēve, melna
C8272ADE00BL

 

Transportēšanas aprīkojums​

Automašīnām Hyundai tiek piedāvāti vairāki dažādi rāmji un turētāji, kas stiprināmi pie auto, izmantojot kurus, var viegli un bez raizēm pārvadāt dažādu sporta un citu aprīkojumu (piemēram, velosipēdus, sniega dēļus). Arī mājdzīvnieku pārvadāšana automašīnā ir ļoti ērti veicama ar speciālu sadalošu režģi bagāžas nodalījumā.

Uz Hyundai i20 jumta drīkst uzlikt bagāžu līdz 70 kg, pieļaujamā pilna masa velkamai piekabei bez bremzēm ir 450 kg, pieļaujamā pilna masa velkamai piekabei ar bremzēm, atkarībā no modeļa versijas un dzinēja, ir 800, vai 1000 kg.

 

Jumta šķērsstieņi, tērauds
C8210ADE00ME

 

Noņemams sakabes āķis un elektroinstalācijas komplekts (13 kontakti) 
C8281ADE00 un C8261ADECP

KOMFORTA APRĪKOJUMS

Priekšējo sēdekļu galvas balstiem var piestiprināt gan planšeti, lai izklaidētu pasažierus aizmugurējos sēdekļos, gan pakaramos, uz kuriem apģērbs saglabās reprezentablu izskatu līdz brauciena beigām. i20 Active modelim tiek piedāvāta arī viedtālruņa dokstacija, kas tiek fiksēta mēraparātu paneļa centrā un iekļauj adapteri, kas ļauj to izmantot ar visiem izplatītākajiem viedtālruņu modeļiem. Starp priekšējiem sēdekļiem var uzstādīt arī elkoņu balstu, kurā noslēpta dažādu mantu glabātava.​

iPad turētājs, kas uzstādāms uz priekšējā sēdekļa galvas balsta
99582ADE01

 

Viedtālruņa dokstacija
C8F77AC000

 

Elkoņa balsts ar mantu glabātavu
C8161ADE00

 

DROŠĪBAS APRĪKOJUMS

Visās Hyundai automašīnās aizmugurējās rindas malu sēdekļi aprīkoti ar ISOFIX stiprinājumiem bērnu drošības sēdeklīšu uzstādīšanai. Tiek piedāvāts arī bērnu autokrēslu sortiments dažāda vecuma bērniem.​

APSILDE​

Dzinēja pirmspalaišanas apsildes izmantošana atvieglo tā palaišanu aukstā laikā un samazina dzinēja nodilumu, izmešu daudzumu un degvielas patēriņu. Lielā salā ir jauki uzsākt braucienu siltā automašīnā, kad sniegs no logiem ir notīrīts.

Salona apsildes sistēmas padara automašīnu patīkami siltu un uztur logus tīrībā, nodrošinot labu redzamību.

RIEPAS UN RITEŅU DISKI

Minimāli pieļaujamais vieglās automašīnas riepu protektora raksta atlikuma dziļums ir noteikts likumā. Vasaras riepām tie ir 1,6 mm, ziemas riepām – 3,0 mm.  Riepu speciālisti tomēr iesaka drošības nolūkos nomainīt riepas, pirms tās ir nodilušas līdz minimāli pieļaujamajam dziļumam: vasaras riepas vajadzētu nomainīt, kad protektora raksta dziļums samazinājies līdz 4 mm, ziemas riepas – līdz 5 mm.

Ziemas riepu izmantošana ir obligāta no 1. decembra līdz 1. martam, radžotas riepas drīkst izmantot no 1. oktobra līdz 1. maijam.

i20 riepu izmērs atšķiras atkarībā no komplektācijas līmeņa: Comfort komplektācijā 16″ vieglmetāla riteņa disks un 195/55R16 riepas, Style komplektācijā 17″ vieglmetāla riteņa disks un 205/45R17 riepas

 

 

 

Vieglmetāla riteņa disks Busan 15″
C8400ADE00.

 

Vieglmetāla riteņa disks Halla 15″
C8400ADE01

 

Ar efektīgiem vieglmetāla riteņu diskiem jūs varēsit ļoti viegli piešķirt savam auto stilīgāku un invididualizētāku izskatu.

PIEPRASIET PAPILDU INFORMĀCIJU PAR PAREDZAMĀM RIEPĀM UN RITEŅU DISKIEM PIE SAVA DĪLERA VAI HYUNDAI OFICIĀLAJĀ AUTOSERVISĀ!

LABI KOPJIET SAVU AUTO!

Jūsu Hyundai i20 Active ir izstrādāta un izgatavota tā, lai aizsargātu jūs un visus pārējos, kas atrodas automašīnā, pat smagākajās ceļa situācijās. Tātad, saskaņotas un uzticamas sadarbošanās labad jums arī labi jārūpējas par savu auto.​

Hyundai i20 Active nepieciešama tehniskā apkope vismaz reizi 12 mēnešos vai ik pēc nobrauktiem 20 000 km, atkarībā no tā, kas iestāsies agrāk.

Turbo benzīna dzinēju nepieciešama tehniskā apkope vismaz reizi 12 mēnešos vai ik pēc nobrauktiem 15 000 km, atkarībā no tā, kas iestāsies agrāk.

Svarīga ir arī tehniskā apkope, ko auto īpašnieks veic pats. Piemēram, regulāri jākontrolē lukturu stāvoklis, riepu spiediens un dzinēja eļļas līmenis. Papildus tam, auto pēc iespējas biežāk jāmazgā un vismaz pavasarī un rudenī kārtīgi jāievasko. Pie reizes derētu pārbaudīt, nav radušies kādi lakojuma un krāsojuma bojājumi, ja pamanīti skrāpējumi, uzreiz tos novērst. Putekļsūcējs palīdz uzturēt tīrību salonā. Uz vējstikla uzkrājušies netīrumi un kvēpi, kas ļoti slikti ietekmē redzamību, pāris reizes gadā arī kārtīgi jānomazgā.

 

 

Hyundai oficiālajā autoservisā jūs varat saņemt kvalificētu palīdzību, kā arī nepieciešamās vielas un līdzekļus tīrīšanai.

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.