VISS, KAS NEPIECIEŠAMS AKTĪVAI DZĪVEI

i20 Active ir lielisks piemērs tam, kā tehnoloģija var palīdzēt baudīt aktīvu dzīvi vai padarīt to komfortablāku, mierīgāku un ērtāku.

UZLABOTS INFORMĀCIJAS PĀRRAUDZĪBAS PANELIS

Mērinstrumentus papildina daudzfunkcionāla pārraudzības sistēma, kas attēlo svarīgāko automobiļa informāciju labi pārredzamā TFT ekrānā. Visu instrumentu apgaismojums nenogurdina acis un ir īpaši pielāgots režīmam tumsā.

60:40 PROPORCIJĀ SADALĀMI AIZMUGURES SĒDEKĻI

60:40 proporcijā sadalāmi aizmugures sēdekļi piedāvā iespēju pielāgot glabāšanas un bagāžas nodalījumus tieši jūsu vajadzībām.

 

 

Drošības jostas ar slodzes ierobežotājiem priekšā un aizmugurē, priekšējo drošības jostu priekšspriegotāji, atgādinājums par nepiesprādzētu drošības jostu priekšā un aizmugurē. ISOFIX bērnu sēdeklīšu stiprinājumi aizmugures sēdeklī.

 

VADĪTĀJA SĒDEKĻA AUGSTUMA REGULĒŠANA

i20 Active vadītāja sēdekli var noregulēt tā, lai ērti justos jebkāda auguma vadītājs un braukšana būtu droša un komfortabla.

STŪRE AR REGULĒJAMU LEŅĶI UN ATTĀLUMU

Stūres statnim ir teleskopiska attāluma un leņķa regulēšana, lai vadītājs varētu atrast savu ideālo pozīciju pie stūres.

VIRSBŪVES UN SALONA KRĀSAS

Jaunais i20 Active ir pieejams dažādās virsbūves krāsās un ar gaumīgām salona krāsu kombinācijām.

TĀLVADĪBAS SLĒDŽI UZ STŪRES, AUDIOSISTĒMA AR INTEGRĒTU 1 GB ATMIŅU​

Jaunā audiosistēma piedāvā iPod savienojuma iespēju, integrētu mūzikas krātuvi (1 GB) un AUX un USB pieslēgvietas.

 

ELEKTRISKO LOGU VADĪBAS SLĒDŽI AR APGAISMOJUMU​

i20 Active ir aprīkots ar daudzfunkciju vadības slēdžiem, kas nodrošina komfortablu braukšanu, un roku balstu papildu komfortam.

 

GLĀŽU TURĒTĀJS VIDUSKONSOLĒ​

Lai brauciens būtu atsvaidzinošs un brīvs no noguruma, priekšējie pasažieri tā laikā var baudīt savus iecienītākos dzērienus.

 

KABATAS DURVĪS​

Praktiskās kabatas priekšējās un aizmugurējās durvīs ir dziļas un ietilpīgas. Tās ir lieliski piemērotas karšu un dažādu izmēru dzērienu pudeļu glabāšanai.

 

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.