VIETA, KUR STILS SATIEKAS AR MĒRĶTIECĪBU

Šis rotaļīgais, bet funkcionālais skaistums ir tas, ko jūs jau ilgi esat gaidījis. Agresīvais priekšējais režģis ar izteiksmīgajiem lukturiem, statņi ar spīdīgi melnu apdari un aizmugures spoileri padara šo automobili par aktīvu braukšanas sabiedroto.

 

 

IZBAUDIET AKTĪVU DZĪVESVEIDU

Vienmuļš dzīvesveids ir domāts tiem, kam nepatīk riskēt. Bet tie, kas uzdrošinās izrauties no ikdienas, ir tie, kas dzīvo aktīvu dzīvi.

STILS AR ROBUSTU ATTIEKSMI

i20 Active demonstrē optimālu dzīves pieredzes un piedzīvojumu gara kombināciju.

RITEŅU ARKU UZLIKAS

Riteņu arkas ir aprīkotas ar dekoratīvām aizsarguzlikām, kas ir pieskaņotas sānu moldingu un buferu matēti melnajai krāsai.

SUDRABA KRĀSA JUMTA SLIEDES

Jumta sliedes sudraba krāsā vēl vairāk uzlabo i20 Active robusto un sportisko izskatu. Sudraba krāsas apdare, kas pieskaņota priekšas un aizmugures apakšas aizsargiem.

SĀNU MOLDINGI UN UZLIKAS

Sānu sliekšņu uzlikas papildina riteņu arku moldingus, ieskaujot automobili ar matēti melnas krāsas apdari no priekšējā līdz aizmugurējam buferim. Tās arī aizsargā virsbūves apakšdaļu pret skrambām un skrāpējumiem.

DEGVIELAS TVERTNES VĀCIŅŠ AR SUDRABA KRĀSAS APDARI

Unikālais zvaigznes formas dizains un sudraba krāsa piešķir papildu sportisku akcentu.

 

PRIEKŠĒJIE MIGLAS LUKTURI​

Lielie, apaļie miglas lukturi padara i20 Active priekšpusi vizuāli vēl pārliecinošāku. To zemais novietojums ideāli noder nepietiekamas redzamības apstākļos.

 

PRIEKŠĒJAIS APAKŠAS AIZSARGS​

Izteiksmīgais apakšas aizsargs atdarina priekšējā režģa dizainu un izceļ i20 Active robusto raksturu.

 

PRIEKŠĒJAIS BUFERIS​

Automobiļa priekšpusē dominē sportiskais sešstūra formas priekšējais režģis, pārliecinošais priekšējais buferis un izteiksmīgie miglas lukturi, kā arī priekšējais apakšas aizsargs

 

ELEKTRISKI REGULĒJAMI SĀNU SPOGUĻI AR INTEGRĒTIEM PAGRIEZIENA RĀDĪTĀJIEM​

Elektriski regulējamos un apsildāmos sānu spoguļus var nolocīt, lai izvairītos no to sabojāšanas.

 

JUMTA SPOILERIS​

Integrētais aizmugures spoileris uzlabo aerodinamiku. Tajā ir integrēts augšējais stopsignāls.

 

AIZMUGURES APAKŠAS AIZSARGS​

i20 Active paaugstināto klīrensu uzsver plats sudraba krāsas aizmugures apakšas aizsargs, kas kontrastē ar bufera apakšdaļas melno krāsu.

 

AIZMUGURES MIGLAS UN ATPAKAĻGAITAS LUKTURI​

Unikālie aizmugures miglas un atpakaļgaitas lukturi ir iegremdēti aizmugurējā buferī. To izteiksmīgais dizains izceļ i20 Active robusto raksturu.

 

17 COLLU VIEGLMETĀLA DISKI​

Vieglmetāla diski ar 10 spieķiem ir īpaši paredzēti i20 Active un tā sportiskajam raksturam. Pieejami Style modelim.

 

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.