VAI JUMS RŪP DROŠĪBA?
MUMS IR ATBILDE

Ar Hyundai i20 Active drošības funkcijām jūsu prāts vienmēr var būt mierīgs. Hyundai uzskata, ka pat vismazākās drošības detaļas var būtiski uzlabot braukšanas pieredzi.

Drošības spilveni

Par drošību gādā seši drošības spilveni: duālie priekšēji drošības spilveni, divi priekšējie sānu trieciena drošības spilveni  un divi aizkarveida drošības spilveni sānos abās salona pusēs.

Bremžu pretbloķēšanās sistēma (ABS)

Bremžu pretbloķēšanas sistēma novērš saslīdēšanu un ļauj saglabāt kontroli pār automobili uz slidena ceļa. Tā arī padara bremzēšanu stabilāku un novērš riteņu bloķēšanos avārijas bremzēšanas laikā.

JŪSU DROŠĪBA VIENMĒR IR MŪSU PRIORITĀTE

i20 Active piedāvā drošības sistēmas un funkcijas, kas ļauj baudīt katru braucienu ar mierīgu prātu.

Riepu spiediena uzraudzības sistēma (TPMS)

Sistēma kontrolē gaisa spiedienu katrā riepā. Par konstatētajām neatbilstībām tiek ziņots instrumentu panelī.

Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kalnā (HAC)​

HAC automātiski uz īsu laiku tur iedarbinātas automobiļa bremzes, lai novērstu nevēlamu ripošanu atpakaļ, uzsākot braukšanu stāvā nogāzē.

Statiskie pagrieziena lukturi (SBL)

Statiskie pagrieziena lukturi (SBL) uzlabo redzamību pagriezienos. Tie vērš vairāk gaismas braukšanas virzienā un ļauj vadītājam ātrāk un vieglāk pamanīt šķēršļus un gājējus.

Jumta spoileris

Integrētais aizmugures spoileris uzlabo aerodinamiku. Tajā ir integrēts augšējais stopsignāls.

 

LOGI AR AIZSARDZĪBU PRET IESPIEŠANU​

Vadītāja puses logs automātiski nolaižas, ja aizvēršanas laikā tā ceļā tiek konstatēts kāds šķērslis, tādejādi paaugstinot drošības līmeni.

 

DURVJU ATSLĒGŠANA PĒC TRIECIENA​

Sadursmes gadījumā durvis automātiski atslēdzas, lai ļautu pasažieriem droši un ātri izkļūt no automobiļa.

 

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.