Pieteikties testa braucienam

Pieteikties

Servisa pieteikums

Pieteikties

ĪSUMĀ PAR SVARĪGĀKO

DZĪVOT AKTĪVI​

Vienmuļš dzīvesveids ir domāts tiem, kam nepatīk riskēt. Bet tie, kas uzdrošinās izrauties no ikdienas, ir tie, kas dzīvo aktīvu dzīvi.

 

IZCILS STILS​

Hyundai i20 Active piedāvā visu, ko var sagaidīt no enerģiska, jauna automobiļa. Plūstošā 2.0 dizaina filozofija maina mūsu stila uztveri

 

ĀRIENE

Jaunais sešstūrainais priekšējais režģis ar hromētu ietvaru piešķir i20 Active izteiksmīgu veidolu.

 

SALONS​

Vadītājam ir paaugstināta sēdpozīcija pie stūres. Tas padara iekāpšanu un izkāpšanu ērtāku, kā arī nodrošina labāku pārredzamību braukšanas laikā.

 

VEIKTSPĒJA​

Jaunais, efektīvais 1,0 litru T-GDI dzinējs piedāvā aizraujošu braukšanas pieredzi, samazinātu degvielas patēriņu un labākas braukšanas īpašības.

 

DROŠĪBA​

Ar Hyundai i20 Active drošības funkcijām jūsu prāts vienmēr var būt mierīgs. Hyundai uzskata, ka pat vismazākās drošības detaļas var būtiski uzlabot braukšanas pieredzi.

 

KOMFORTS​

Komforts ir tas, kas padara katru braucienu patīkamu. Tāpēc katrs Hyundai i20 Active centimetrs izstaro komfortu un ērtību.

 

PIECU GADU GARANTIJA BEZ NOBRAUKUMA IEROBEŽOJUMA​

Hyundai piešķir i20 Active modelim piecu gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma, kam klāt nāk diennakts tehniskā palīdzība uz ceļiem un bezmaksas tehniskā kontrole starp regulārām periodiskām apkopēm piecu gadu garumā.

 

 

Jaunais Hyundai i20 Active - Radīts piedzīvojumiem

Dzīve ir piedzīvojums. Dzīve ir tik plaša, cik plašu to veidojat jūs. Jaunais i20 Active ir kompakts pilsētas apvidus auto, kas neslēpj savu raksturu un padara dzīvi plašāku. Paaugstināts klīrenss un unikāli dizaina akcenti – sportiskais sešstūra priekšējais režģis, sudraba krāsas apakšas aizsargi priekšā un aizmugurē, izteiksmīgi miglas lukturi un jauni, moderni 17 collu vieglmetāla diski – veido robusti pievilcīgu ārieni. i20 Active paver plašas iespējas. Ko vēl gaidāt?

 

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.