Pieteikties testa braucienam

Pieteikties

Servisa pieteikums

Pieteikties

ĪSUMĀ PAR SVARĪGĀKO

1 I20 IEKARO BALVAS

Hyundai i20 iekaroja Vācijā prestižo balvu “Zelta stūre 2015” un Latvijā ieguva goda nosaukumus “Latvijas Gada auto 2016” un “Latvijas Mazais auto 2016”. i20 dizains godalgots ar divām visai autoritatīvajām starptautiskajām balvām par sasniegumiem dizaina jomā: “Red Dot Award” un “iF Design Award”.

 

2 VIENS NO PLAŠĀKAJIEM SALONIEM SEGMENTĀ​

Plašums nav greznība, tā ir obligāta prasība. Jaunā Hyundai i20 plašajā salonā ērti jutīsies pieci pieaugušie.

 

3 RADĪTS EIROPAI

Jaunās paaudzes i20 ir izstrādāts un veidots Eiropā, ņemot vērā Eiropas patērētāju vajadzības.

 

EKSTERJERS​

Oriģinālais dizains smeļas iedvesmu no Hyundai “plūstošās skulptūras” dizaina filozofijas, kas piešķir elegantām līnijām pievilcīgu formu.

 

SALONS​

i20 salons ir viens no platākajiem šajā segmentā. Rūpīgi izraudzīti materiāli rada kvalitatīvu atmosfēru, kas ir unikāla starp konkurentiem.

 

VEIKTSPĒJA

i20 ir pieejams ļoti ekonomisks dzinējs ar zemu izmešu līmeni: 1,1 l ar 3,8 l/100 km degvielas patēriņu kombinētajā ciklā un 99 g/km CO2 izmešu līmeni.

 

DROŠĪBA​

i20 ir visas nepieciešamās drošības tehnoloģijas. Visi modeļi ir aprīkoti ar sešiem drošības spilveniem: priekšā, sānos un “aizkaru” tipa. Standarta aprīkojumā ietilpst modernas aktīvās un pasīvās drošības funkcijas.

 

ĒRTUMS

Standarta aprīkojumā ietilpst komforta elementi, kādus ierasts redzēt tikai lielākās automašīnās. Jūs var pārsteigt, piemēram, apsildāmā stūre.

 

BEZRŪPĪGA UN VIENKĀRŠA EKSPLUATĀCIJA

Piecu gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma, palīdzība uz ceļa un tehniskā stāvokļa pārbaudes piecu gadu garumā, kā arī sadales ķēde, kurai nav nepieciešama apkope.

 

Hyundai i20 iegūtie apbalvojumi: 

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.