PIESLĒDZIETIES NĀKOTNEI

IONIQ ieved jūs nākotnē. Tā ir iespēja darīt lietas citādi. IONIQ Hybrid apvieno satriecošu dizainu un izcilu aerodinamisko efektivitāti. Sabalansētas proporcijas un rūpīgi izstrādātas detaļas piešķir tam pievilcību. Tā izskats izstaro dinamiku un pārliecību.

LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Stilīgajos priekšējos lukturos izmantota LED tehnoloģija, lai iegūtu maksimālu apgaismojumu, patērējot minimālu elektrības daudzumu.

Funkcionāla forma

IONIQ ir augsta aerodinamiskā efektivitāte un 0,24 gaisa pretestības koeficients. Dinamisko priekšējo lukturu bloks saplūst ar priekšējo režģi.

Aiz režģa slēpjas adaptīvāskruīza kontroles radars un aktīvie gaisa aizvari, kas uzlabo aerodinamiku. Zilā līnija bufera apakšā apzīmē IONIQ hibrīda modeli.

15 collu vieglmetāla diski

IONIQ Hybrid standarta aprīkojumā ietilpst 15 collu AERO vieglmetāla diski.

Elegantas detalas

Sānu spoguļi ir veidoti tā, lai veidotu efektīvu gaisa plūsmu un samazinātu vēja troksni.

Aerodinamisks dizains

Zem aerodinamiskās virsbūves atrodas augstas veiktspējas komponenti, kas ir īpaši izstrādāti, lai nevainojami darbotos kopā.

Pludlinijas

Aerodinamiska forma un gaisa pretestību mazinošs aizmugurējais spoileris piešķir braucienam ar IONIQ Hybrid stabilitāti. Spoilerī ir integrēts arī LED bremžu signāls.

Liels aizmugures logs

IONIQ aizmugurē dominē horizontāli elementi, kas izceļ plato šķērsbāzi un sportisko raksturu.

Aizmugures lukturu grupa

IONIQ LED aizmugures lukturi ir spožāki, patērē mazāk enerģijas un izceļ automašīnas dizainu.

 

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.